Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Biustonosz push-up – rozwiązanie dla kobiet z małym biustem, lecz nie tylko

21 lutego 2022 biustonosz

Podstawową rolą biustonosza jest podtrzymanie piersi, a także nadanie im odpowiedniego kształtu. Niemniej jednak kobiety często chcą skorzystać z dodatkowej funkcji, jaką dają biustonosze push-up, czyli optycznego powiększania piersi. Okazuje się, że wiele pań korzysta z tego typu staników, nawet jeśli ich celem nie jest powiększenie biustu, a jedynie jego drobna, wizualna korekta.

Jak powiększyć piersi?

Niewielkich rozmiarów piersi mogą stanowić duże ułatwienia na przykład podczas treningu czy dobierania różnych elementów garderoby. Z drugiej jednak strony wiele kobiet decyduje się powiększyć piersi, gdyż mały biust jest ich największym kompleksem. Chirurgiczne powiększanie biustu jest jednak nie tylko kosztowne, ale i ryzykowne. O wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem jest biustonosz push-up, dzięki któremu powiększymy piersi optycznie. Warto zdecydować się na niego zwłaszcza w sytuacji, gdy z powodu małych piersi staramy się wybierać obszerne ubrania, pod którymi nie wyróżniają się one za bardzo. Dzięki biustonoszom push-up możemy poczuć się pięknie i kobieco, bez konieczności ukrywania swoich atutów.

Jakie powiększenie wybrać?

Niektóre biustonosze push-up pozwalają optycznie powiększyć piersi nawet o kilka rozmiarów, jednak większość kobiet decyduje się jedynie na niewielkie powiększenie, które nie będzie wyglądało sztucznie. Wybierając biustonosz push-up, we własnym zakresie należy ocenić, który rozmiar będzie idealny. Zwróćmy tutaj uwagę na grubość wypełnienia, dzięki której od razu ocenimy, jak bardzo nasz biust zostanie powiększony. Obecnie w modzie jest naturalizm, dlatego też nie warto wybierać biustonosza push-up, który w znacznym stopniu powiększy nasz biust. Pamiętajmy, że liczy się nie tylko sam rozmiar, ale również odpowiednie podniesienie biustu czy jego wymodelowanie, dzięki czemu prezentuje się on naprawdę pięknie.

Biustonosz push-up nie tylko dla większego biustu

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że biustonosz push-up najczęściej wybierają kobiety, który chcą powiększyć optycznie piersi. Tymczasem bardzo chętnie noszą go również panie, którym zależy nie tylko na samym powiększeniu, ale przede wszystkim na wymodelowaniu biustu i nadaniu mu odpowiedniego kształtu. Nawet doświadczone brafitterki radzą, aby w przypadku kreacji z głębokimi dekoltami wybierać biustonosz push-up z lekkim powiększeniem. Dzięki temu nasze piersi będą właściwie wymodelowane, a my poczujemy się niezwykle kobieco. Dodatkowo będziemy wyglądać naturalnie i bardzo elegancko.

Redakcja stylka.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Sukienki na co dzień
Sneakersy damskie
Rajstopy bezmajtkowe

Jesteś zainteresowany reklamą?