Strona główna
Zdrowie
Tutaj jesteś

Oxybrazja – wskazania, cena, jakie efekty?

19 maja 2022 Oxybrazja

Oxybrazja jest niezwykle często stosowanym zabiegiem w kosmetologii. Zapewne wynika to z faktu, że ma ona niezwykle szerokie możliwości zastosowania. oxybrazję określa się również jako mikrodermabrazję wodno-tlenową. Zabieg tren zaliczany jest do peelingu mechanicznego. Wspomniana procedura zapewnia niemal wymarzoną synergię bezpieczeństwa i wydajności. Jest ona bowiem możliwa do przeprowadzenia równie u Klientek zmagających się z problemem skóry wrażliwej i naczynkowej.

Dlaczego oxybrazja jest często rekomendowanym zabiegiem kosmetycznym?

Korzyści ze stosowania oksybrazji są wielopłaszczyznowe. Ogólnymi korzyściami płynącymi z jej stosowania są między innymi redukcja łojotoku i przyśpieszenie eliminacji zaskórników. Abstrahując od tego, oxybrazja neutralizuje bakterie beztlenowe, które przyczyniają się do powstawania dokuczliwego trądziku.

Dodatkowo mikrodermabrazja wodno-tlenowa hartuje skórę, a z punktu widzenia Pacjentek zapewnia spory komfort. Jest ona bowiem nie tylko zabiegiem, bezbolesnym, ale również takim, który nie wymaga czasochłonnej rekonwalescencji. W przypadku większości problemów skórnych zauważalne efekty widać już po pierwszym zabiegu. Oczywiście bardziej spektakularne rezultaty przynoszą regularne zabiegi — stymulują one bowiem wytwarzanie kolagenu i elastyny oraz poprawiają jakość skóry właściwej.

Jakie są konkretne wskazania do stosowania oxybrazji?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na prezentowany zabieg. Powszechnymi problemami, w których mikrodermabrazja wodno-tlenowa może pomóc, są między innymi cera trądzikowa, blizny potrądzikowe, skóra sucha i ze skłonnością do podrażnień, skóra z przebarwieniami, cera atopowa, a także — co istotne — skóra dotknięta pierwszymi oznakami starzenia się oraz skóra atopowa.

Rezultaty oxybrazji obejmują nie tylko nawilżenie, dotlenienie i poprawę jędrności skóry. Mikrodermabrazja wodno-tlenowa wzmacnia ściany naczyń krwionośnych oraz redukuje cellulit i rozstępy poprzez hydrodynamiczny zimny masaż. Z perspektywy dermatologicznej nieocenione znaczenie ma poprawa pracy gruczołowe łojowych. Ponadto, opisywany zabieg zmniejsza niebezpieczne stany skóry oraz przyczynia się do rewitalizacji cery. Oprócz tego oxybrazja stymuluje proces keratynizacji, który polega na przenikaniu komórek naskórka z warstwy podstawnej do warstwy rogowej.

Profesjonalne urządzenie do oxybrazji oferowane przez Mimari jest gwarancją tego, że zabieg będzie bezpieczny, wydajny i optymalny cenowo, a dla samej Klientki okaże się przyjemnym i owocnym doświadczeniem.

Redakcja stylka.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Oxybrazja
Typowe objawy przy astygmatyzmie
Czemu należy rzucić palenie

Jesteś zainteresowany reklamą?