Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Zegarki Bowa – atrybut każdej nowoczesnej kobiety

13 stycznia 2022 Zegarki Bowa

Zegarek to nie tylko pożyteczne urządzenie pokazujące czas – jest to także ciekawy dodatek do wszelkiego rodzaju stylizacji. Jednak wybór odpowiedniego zegarka może okazać się problematyczny. Na szczęście, jeśli chodzi o zegarki damskie, koniec 2021 roku przyniósł ze sobą ułatwienie w tej kwestii – wtedy bowiem na rynku pojawiły się zegarki Bowa, które bardzo szybko stały się hitem w branży zegarkowej. Czemu zawdzięczają sukces? Czy warto zastanowić się nad ich kupnem?

Tradycja i moda, czyli zegarki Bowa

Tak jak wspomniane zostało to we wstępie, podczas ubierania się, dobór odpowiednich dodatków (w tym zegarku) może być nie lada wyzwaniem. W wyborze akcesoriów często kłócą się bowiem dwie strony – jedna, mówiąca, że szkoda na nie czasu i druga, pragnąca dobrać je w taki sposób, by wyglądać jak najlepiej. Właśnie z tego powodu zegarki Bowa są tak atrakcyjne. Zegarki te, projektowane z myślą o kobietach, prezentują niezwykle minimalistyczny styl – są piękne w swojej prostocie. Zegarki Bowa można uznać za modną klasykę, która nigdy się nie znudzi i, także ze względu na dostępność w wielu kolorach, dopasuje się do każdego stroju. Tak więc, wybierając strój zarówno na wieczorną kolację, jak na i imprezę czy do pracy, nie trzeba zastanawiać się nad odpowiednim zegarkiem – Bowa będzie pasować wszędzie, wyglądając tak samo pięknie. Jeżeli jesteś kobietą ceniącą sobie prostotę i minimalizm, ale równocześnie interesuje cię twój wygląd zewnętrzny, zegarki Bowa to idealny wybór dla ciebie. Nie ma znaczenia, ile masz lat, gdzie pracujesz, ani jakie masz wykształcenie – ciekawość świata i poczucie stylu przecież także od tego nie zależą.

zegarki Bowa

Inspiracje Bowa – światowe metropolie

Kolejną kwestią przyciągającą kobiety do zegarków Bowa jest niezwykle ciekawy pomysł na inspirację do ich stworzenia. Zegarki Bowa inspirowane są bowiem popularnymi w dobie globalizacji podróżami. Wraz z minimalistycznym stylem i nowoczesnym projektem, doskonale widoczny jest w nich klimat dużego miasta. W zegarkach Bowa wyróżnione zostały cztery metropolie. 

Industrialna Bowa Nowy Jork

Styl industrialny powstał w Stanach Zjednoczonych i to właśnie w nich jest szczególnie popularny. Jego głównym założeniem jest praktyczność i prostota – takie są też zegarki Bowa w stylu nowojorskiego. Praktyczność, z którego znany jest ten styl, widoczna jest w bardzo wyrazistej tarczy zegarka, która dokładnie pokazuje, jaka jest rola urządzenia oraz bardzo mocno zarysowanych uszach. Zegarkom Bowa Nowy York udało się połączyć pragmatyzm z pięknem – wystarczy spojrzeć na praktyczną tarczę, która nie jest tylko praktyczna, ale dzięki szalifowanemu wykończeniu, także bardzo ładna.

Bowa Nowy Jork

Piękny minimalizm w zegarkach Bowa Tokyo

Tokio to ogromne i niezwykle nowoczesne miasto. Życie w tej metropolii jest dynamiczne i często nonszalanckie. Takie realia świetnie oddają zegarki Bowa Tokyo. Dynamika  pokazana jest w dużym bezelu, świetnie kontrastującym z małą kopertą, a nonszalancja w niezwykle oryginalnej palecie barw, w której producent proponuje na przykład takie połączenie, jak różowe złoto i granat. Oprócz tego, tarcza zegarka, dzięki liniowym indeksom, jest niezwykle czytelna i przejrzysta.

Nowoczesne i jednocześnie tradycyjne – zegarki Bowa London

Londyn to ogromne i piękne miasto, które pomimo wysokiego poziomu rozwoju i wielu nowoczesnych rozwiązań, wciąż pozostaje angielskim klasykiem. Zegarki Bowa London idealnie oddają klimat miasta – są zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne. Z pozoru nowoczesny zegarek Bowa, posiada bowiem cechy ze stylu starszego. Projekt urządzenia jest, jak w przypadku wszystkich zegarków Bowa, bardzo minimalistyczny i prosty, jednak zwracając uwagę na detale, można zauważyć ową nutkę tradycji. Widoczna jest ona chociażby w pięknie błyszczącej się, szlifowanej tarczy, na której w miejscu cyfry dwanaście, zastosowano rzymski indeks tej liczby. Bransoleta zegarka natomiast, stworzona z dużych ogniw, nawiązuje do stylu z londyńskich ulic.

zegarki Bowa London

Odzwierciedlenie włoskiej mody z Bowa Milan

W zegarkach Bowa Mediolan, podobnie jak w tych londyńskich, połączono klasyczną elegancję z nowoczesnością. W tych mediolańskim dodano jednak nutkę popularnej mody włoskiej. Modę tę świetnie akcentują zaokrąglone uszy koperty i zgrabne okienko datownika na środku tarczy. Natomiast niewymuszonej elegancji, z której słyną Włoszki, dodają wąskie wskazówki zegarka.

Zegarek Bowa – dopełnij swoją stylizację

Przeznaczone dla kobiet zegarki Bowa to niezwykle popularne na rynku zegarki, które sławę tę zawdzięczają pięknie ujętego w nich minimalizmowi. Są to pasujące do każdej stylizacji akcesoria przeznaczone dla kobiet pewnych siebie i ciekawych świata. Ich projekty opierają się na wielkomiejskim stylu. Wyróżniamy wśród nich industrialne zegarki Bowa New York, dynamiczne i nonszalanckie Bowa Tokyo, subtelnie eleganckie Bowa London oraz modne Bowa Mediolan. Jeżeli kochasz prostotę i minimalizm, sprawdź ofertę zegarków Bowa i ciesz się modnym dodatkiem w dobrej cenie.

Redakcja stylka.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

zegarek dla mężczyzny
biustonosz
Zegarki Bowa

Jesteś zainteresowany reklamą?