stylka.pl

stylka – moda, uroda, zdrowie

stroje kąpielowe jednoczęściowe
Zakupy

Stroje kąpielowe jednoczęściowe – modnie, gustownie i komfortowo nad wodą

Jednoczęściowe stroje kąpielowe damskie przez wiele sezonów były spychane na bok i uważane za przeżytek. Prawda jest jednak taka, że od zawsze były doceniane przez wiele kobiet, a ostatnimi czasy stały się bardzo popularne. Kostiumy tego typu nie są już kojarzone z tylko z prostym krojem, który najczęściej można zobaczyć podczas zawodów pływackich. Teraz wpisują się w najnowsze trendy i są dość istotną częścią świata mody. Jakie jeszcze zalety posiadają?

Wycięcia, dekolty i fasony, które przyciągają wzrok, czyli modnie na wakacjach

Stroje kąpielowe jednoczęściowe zdecydowanie dają sporo możliwości do eksperymentowania z trendami modowymi. Rozbudowany fason tego rodzaju kostiumu pozwala tworzyć swego rodzaju mini stylizacje, które są komfortowe nad morzem, jeziorem lub na basenie i jednocześnie wyglądają ciekawie – zwłaszcza w połączeniu z kapeluszami, pareo, lekkimi narzutkami, okularami przeciwsłonecznymi i wieloma innymi dodatkami. Spora część kobiet wykorzystuje jednoczęściowe stroje kąpielowe jako dodatek do codziennych stylizacji letnich. Kostium może zastąpić body lub bluzkę i stworzyć ciekawy zestaw z szortami, spódnicami lub spodniami. Takie rozwiązanie jest niezwykle popularne podczas wakacji, kiedy to przebywa się na plaży sporą część dnia. Noszenie stroju kąpielowego poza kąpieliskami jest też bardzo praktyczne – ogranicza nieustanne przebieranie się, które bywa zwyczajnie męczące, kiedy to chce się jak najwięcej korzystać z ciepłej pogody i atrakcji turystycznych.

Komfortowe materiały i modelowanie sylwetki

Trzeba zaznaczyć, że dobrej jakości stroje kąpielowe jednoczęściowe są wykonane z materiałów, które przylegają do ciała i zapobiegają zsuwaniu się – co jest bardzo istotne podczas pływania lub innej aktywności fizycznej nad wodą. Jednoczęściowe kostiumy są również docenione przez kobiety za ich funkcję modelującą sylwetkę – dzięki temu można w stu procentach korzystać z urlopu i zapomnieć o nerwowym poprawianiu stroju w obawie, że ciało nie prezentuje się w nim dobrze. Co więcej, szeroka oferta różnych fasonów także może wpłynąć na uzyskanie pożądanej prezencji sylwetki. Wybierając konkretny krój można z powodzeniem optycznie wydłużyć bądź wyszczuplić figurę lub też wyeksponować konkretne partie ciała. Jak widać, stroje jednoczęściowe są istotną częścią mody damskiej.

Modnie na plaży? Zdecydowanie! W końcu lato to idealny moment na to, by eksperymentować i po prostu czuć się dobrze. Dobrej jakości i gustowny strój kąpielowy może znacząco urozmaicić pobyt nad wodą.